The Zeitgeist Addendum – podsumowanie

[youtube id=”fwzM0hWeCFs”]

Film Zeitgeist Addendum to ciekawy film obrazujący z zupełnie innej – nieznanej nam strony – świat w jakim żyjemy. Oglądając film uzmysławiamy sobie, że ten obraz jest prawdziwy. Że to co pokazują nam media, to co obserwujemy to tylko cząstka wielkiej machinacji. Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Żyjemy w wolnym kraju – chyba?! A może tak jesteśmy pogrążeni w narkotycznym transie rzeczywistości, że niezdajemy sobie sprawy, iż jesteśmy niewolnikami systemu. Film, który osiągnął nagrodę na Artivist Film daje nam przesłanie i sposób w jaki powinniśmy żyć aby wreszcie zapanował pokój, a ludziom żyło się dostatnio – nawet bez pracy.

Oto podsumowanie zamieszczone na koniec filmu:

  1. Ujawniaj bankowe oszustwo

Citibank, JP Morgan Chase oraz Bank of America to najpotężniejsi manipulatorzy. Czas zbojkotować te instytucje. Jeżeli masz konto lub kartę  krydytową w jednym z tych banków, przenieś pieniądze do innego banku. Jeśli masz hipotekę, spłać ją z innym bankiem. Jeśli posiadasz ich obligacje, sprzedaj je. Ten gest pokaże pogardę dla prawdziwej władzy za bankowym kartelem znanym jako Federalna Rezerwa oraz stworzy świadomość oszustw w systemie bankowym.

  1. Wyłącz telewizyjne wiadomości

Odwiedzaj pojawiające się niezależne agencje informacyjne w internecie. CNN, NBC, ABC, FOX i inne pokazują przefiltrowane wiadomości, by utrzymać status quo. Z czterema korporacjami władającymi wszystkimi mediami, obiektywne informacje są nieosiągalne. Tak jest w każdym kraju. To jest prawdziwe piękno internetu. Elita władzy traci kontrolę nad nim z powodu wolnego przepływu informacji.  Musimy bronić Inernet cały czas, jako że w tym momencie jest naszym prawdziwym zbawicielem.

  1. Baczność!!!

Nigdy nie pozwól sobie, swojej rodzinie, lub komukolwiek kogo znasz kiedykolwiek pójść do wojska. To przestarzała instytucja teraz używana jedynie do podtrzymywania władzy co już nie ma znaczenia. Amerykańscy żołnierze w Iraku pracują dla korporacji Stanów Zjednoczonych, nie  dla ludzi. Propaganda zmusza nas wierzyć, że wojna jest czymś naturalnym oraz, że wojsko to honorowa instytucja. Cóż jeżeli wojna jest czymś normalnym dlaczego dziennie ma miejsce 18 samobójstw dokonywanych przez amerykańskich weteranów, którzy cierpią na zespół stresu pourazowego? Jeżeli  amerykańscy wojskowi są tacy uhonorowani to dlaczego 25% bezdomnych w Ameryce to weterani?

  1. Przestań pomagać dostawcom energii

Jeśli mieszkasz w jednorodzinnym domu odłącz się od sieci. Zrób wszystko co konieczne, aby twój dom był samowystarczalny w czystą energię. Słonce, wiatr i inne odnawialne źródła energii są dostępne dla realiów klienta oraz przemyśl nigdy nie kończące się podwyżki cen tradycyjnych źródeł energii. Inwestycja po pewnym czasie zwróci się. Jeśli jesteś kierowcą, weź najmniejszy samochód jaki możesz i rozważ użycie jednej z wielu technologii, która pozwala twojemu pojazdowi być hybrydą jeździć na prąd, lub na czymkolwiek innym niż tradycyjne paliwa.

  1. Odrzuć system polityczny

Iluzja demokracji jest zniewagą dla naszej inteligencji. W systemie pieniężnym nie ma czegoś takiego jak prawdziwa demokracja i nigdy nie było. Ameryka ma dwie partie polityczne, rządzone przez te same grupy korporacji. Zostały podstawione na ich miejsce przez korporacje wraz z sztuczną popularnością stworzoną przez ich media. W systemie z wrodzoną korupcją zmiana personelu co parę lat ma bardzo małe znaczenie. Zamiast udawać, że polityczne gry mają jakieś prawdziwe znaczenie skup swoją energię na tym, jak przewyższyć ten nieudany system.

  1. Dołącz do ruchu.

Wejdź na thezeitgeistmovement.com i pomóż nam stworzyć największy masowy ruch społecznych zmian jaki świat kiedykolwiek widział. Musimy zmobilizować i pokazać wszystkim wrodzoną korupcję w aktualnym systemie świata wraz z jedynie prawdziwym, trwałym rozwiązaniem deklarującym wszystkie naturalne surowce na planecie jako wspólny spadek wszystkich ludzi równocześnie informując wszystkich o prawdziwym stanie technologii oraz jak możemy wszyscy być wolni, jeżeli świat pracuje razem, zamiast walczyć. Wybór należy do Ciebie. Możesz pozostać niewolnikiem systemu i patrzeć na dalsze wojny, depresje i niesprawiedliwość na świecie gdy udobruchasz się z próżną rozrywką i materialistyczną tandetą lub możesz skupić swoją energię na prawdziwej, sensownej, trwałej, holistycznej zmianie, która ma realną możliwość pomóc i uwolnić wszystkich ludzi, nie zostawiając nikogo w tyle.